JUDr. Radka Medková

JUDr. Radka Medková

zapsaná mediátorka

zprostředkovatelka kolektivních sporů

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. 

Pracovala jsem jako právnička v Institutu pro kriminologii a sociální prevenci, ve Fakultní nemocnici v Motole a v České národní bance.

V roce 2007 jsem absolvovala první výcvik v mediaci, facilitaci a vyjednávání u Partners Czech, o.p.s. Díky tomuto výcviku jsem si uvědomila, že není pouze jedna pravda, ale že i „protistrana“ má pádné důvody pro to, že jedná, jak jedná. Poté, co jsem v roce 2009  absolvovala komplexní výcvik v mediaci u Asociace mediátorů ČR a stala se akreditovanou mediátorkou, jsem se k právničině „na plný úvazek“ už nevrátila.

Od roku 2010 se věnuji mediaci jako mediátorka a lektorka a pracovnímu právu jako konzultantka a lektorka. V roce 2013 jsem složila státní zkoušku a stala se zapsanou mediátorkou v seznamu Ministerstva spravedlnosti. V současnosti mám za sebou několik stovek odmediovaných hodin a mou pýchou jsou účastníci mých mediačních výcviků, kteří úspěšně složili mediátorské zkoušky a stali se zapsanými mediátory. V červenci 2015 jsem se stala zprostředkovatelkou kolektivních sporů zapsanou na seznamu MPSV, čímž se moje dvě pracovní vášně – mediace a pracovní právo – krásně spojily. Od roku 2015  jsem ve výcviku psychoanalytické párové a rodinné terapie, který mi pomáhá porozumět lépe dynamice mediovaných párů.

 

Čemu se dále věnuji?

Spolupracujeme

Kurzy mediace

Markéta Hamrlová

Kurzy osobního rozvoje

Přihlašte se k odběru novinek

Budete dostávat čerstvé informace ze světa mediace a řešení mezilidských sporů

Úspěšně jste se přihlásili. Zkontrolujte vaši emailovou schránku

Pin It on Pinterest